Home O NAS

O NAS

Jest nas czworo: dwoje nieco zwariowanych rodziców: Aga i Adam, energiczny prawie 7 letni Bartek i ciekawy świata 3 letni Antoś. Życie rodzinne jest dla nas ważniejsze niż kariera, a podróże niż drogie kremy i wypasione gadżety. Jeździmy bo lubimy, bo nas to kręci, bo jesteśmy ciekawi świata. Dolny Śląsk, urokliwe uliczki belgijskich miast czy ZOO w Wiedniu? A może rozległe przestrzenie Patagonii, rajskie Galapagos, albo energiczna Kuba? Lubimy i blisko i daleko, bo chyba najfajniejszy jest sam stan „w drodze”. No dobra, jednak Ameryka Łacińska to nasza największa miłość i druga „ojczyzna”. Spędziliśmy w niej łącznie ponad pół roku, ale wciąż chcemy wracać. Bo lubimy radosnych, otwartych Latynosów, przepiękną przyrodę, ciekawą kuchnię i język hiszpański.

Czwórka2

Dlaczego BIAŁO – CZARNI? Bo…

ADAM jest „biały„. Jasna cera, jasne włosy, szare oczy… no gringo jak się patrzy! ;) Stonowany, spokojny i łagodny w sposobie bycia. Urodzony dyplomata. Do wszystkiego potrafi dorobić ideologię i to w taki sposób, że trudno mu nie wierzyć! Np. Nie chcąc sprawić Adze przykrości gdy ugotowała obiad z kategorii nie·bardzo·zjadliwy wygłosił komentarz: „Kochanie, są w życiu rzeczy, które sprawiają przyjemność tylko raz” ;). Mega uczciwy.

AGA jest „czarna„. Z wyglądu i charakte…hhhkmm…oczywiście tylko i wyłącznie  z wyglądu! ;) Pełna energii, emocjonalna, impulsywna.  Wrażliwa na potrzeby innych, gdy w coś się angażuje – oddaje temu całe woje serce. Dużo mówi, często się uśmiecha i łatwo wzrusza. Na parkiecie szaleje do utraty tchu.

BARTEK jest „czarno – biały„. Z wyglądu kopia mamy, a z charakterem bywa różnie ;-). Lubi wszelkie środki transportu a zwłaszcza pociągi i samoloty. Wychowany na muzyce latynoskiej stał się jej wiernym fanem ;-).

ANTEK jest „biało – czarny” z przewagą białego. Tak jasnej karnacji i włosów nie ma nawet Adam! Dzień mija mu na radosnym gaworzeniu, które przeplata się z eksploracją podłogi i zaczepianiem rodziców lub Bartka.

…wyjątkowo lubimy biało czarne zwierzątka – bociany, pingwiny, koty rodziców ;) a przede wszystkim pandy! Pandy to trzecia miłość Agi (zaraz po słodyczach i tańcu ;-)). Żeby móc je zobaczyć na żywo, całą rodziną pojechaliśmy na weekend do ZOO do Wiednia.

Mimo, że my jesteśmy biało-czarni, to nasze życie jest pełne kolorów…

My w kolorachKontakt do nas:
Aga aga [ at] bialo-czarni.net
Adam adam [ at] bialo-czarni.net

6 komentarzy

Zulla 28 lutego 2014 - 10:09

Widze blad.
Gringo wedlug Latynosow to osobnik Ameryki Polnocnej. Glownie odnosi sie do Ameryki i Kanady.
Ludzie z Europy przez Latynosow sa nazywani Extranjero.

Reply
Monika 15 listopada 2014 - 10:57

Biało-czarne zwierzątka…Piękne! Właśnie mi uświadomiliście, że ja właśnie też, ale nigdy nie zaklasyfikowałam tego w ten sposób. Koty, pandy i pingwiny! No dokładnie tak! Boskie są :)

Pozdrawiam ciepło i będę zaglądać na Waszego bloga częściej! Czekam na więcej o biało-czarnych zwierzątkach :D

Reply
Aga 18 listopada 2014 - 16:22

Piękne są, nie?! :) Niedługo wrzucimy parę fotek z Madryckiego zoo, bo tym razem tam podziwialiśmy pandy :).
Dzięki i też pozdrawiamy serdecznie :).
Zapraszamy!

Reply
Pitcairn 5 lutego 2015 - 17:31

Hej,

Bardzo fajny blog. Macie od nas jeden punkcik w konkursie Blog Roku:)

Pozdrawiam,
Republika Podróży

Reply
Aga 14 lutego 2015 - 16:55

Hej,
Dzięki serdeczne za miłe słowa i głos w konkursie :)
Odwiedzimy Was też ba blogu! :)
Pozdrawiamy!

Reply
Michał 5 lutego 2024 - 12:29

„Wasza historia to naprawdę inspirująca podróż! W czasach, gdy wielu ludzi poświęca się karierze i gadżetom, Wy wybraliście szczęśliwe życie w domu i niekończące się przygody w podróżach. My, w internetowym sklepie z kwiatami, dzielimy się Waszym pragnieniem radości życia i pewnego nieładu.

Zapraszamy Was do odkrycia naszego świata kwiatów, które ozdobią Wasze najcenniejsze chwile – zarówno w domu, jak i w podróżach. Na naszej stronie znajdziecie unikalne bukiety stworzone z miłością i kreatywnością naszych florystów.

Spróbujcie obdarować siebie odrobiną piękna i delikatności, jaką mogą dać tylko kwiaty. Odwiedźcie naszą stronę i pozwólcie kwiatom opowiedzieć swoją własną magiczną historię. https://kwiaty-bukiety.com.pl/ ✨”

Reply

Leave a Comment

*